Loading...
0

Dnes jsme pro vás porovnali klimatizace Daikin vs Hisense. Náš tým vyhodnotil společnost Daikin, jako nejvýhodnější značku klimatizací. Počáteční výdaje na klimatizační jednotky Daikin jsou vyšší, nicméně cenu kompenzují spolehlivost, funkce, energetická účinnost, a v neposlední řadě design, za který obdržely jednotky vysoké hodnocení. Klimatizace Hisense také nepatří mezi nejlevnější,  do svých jednotek zahrnují základní prvky, jako jsou například inteligentní technologie či snadno použitelné ovládací prvky. 

Klimatizační jednotky Daikin

Společnost Daikin byla jako jedna z mála uznána programem Sensitive Choice New Zealand®, který vznikl, aby pomohl identifikovat produkty, které nejlépe vyhovují lidem trpícím astmatem a alergiemi. Jejich široká škála ovladačů je vybavena zámkovým systémem a teplotními limity, které snižují energetický výdej. Snadno se programují s možností Wi-Fi.

Klimatizační jednotky Hisense

Například řada Hisense Silentium PRO je připravená konkurovat i těm nejlepším klimatizacím Daikin. Množství těch nejmodernějších funkcí přináší uživatelům maximální pohodlí a kvalitu. Klíčovým prvkem těchto klimatizací je vestavěná termokamera přímo ve středu čelního panelu. Dále poté funkce jako WiFi ovládání, ovládání hlasem, 24 hodinový časovač, tichý režim nebo třeba 3D proudění vzduchu.

Split systémy

Dosah děleného systému Daikin je mnohem větší než rozsah Hisense. Společnost Daikin nabízí energeticky účinné systémy. Řady klimatizací Daikin nabízí dostatek rozmanitosti pro pokrytí všech typů domů či bytů. Díky inteligentním řídícím jednotkám nabízejícím komfort a funkce pro úsporu energií. 

Split systémy řad Hisense poskytují také velmi přátelské prostředí pro alergiky, díky filtrům, které mohou snížit tvorbu bakterií a chorob. Navíc jsou velmi tiché. Tichý režim Hisense je ideální všechny, kteří pracují doma a pro všechny, kteří mají rádi klidný, tichý spánek.  

Klimatizační jednotky Histense jsou ve srovnání s Daikin z hlediska volby formátu omezené, ale i přesto jsou jednotky Hisense stále solidní volbou při hledání klimatizační jednotky. 

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem klimatizace, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *