Loading...
0

Klimatizace Daikin předchází jejich pověst. Cena odpovídá kvalitě a je o něco vyšší než je tomu u klimatizací Toshiba. 

Hlavními přednostmi klimatizací Daikin jsou spolehlivost, velké množství funkcionalit a v neposlední řadě energetická účinnost. Jsou navíc tiché a je na ně 5 letá záruka.

Klimatizace Daikin

Klimatizace Daikin jsou vzhledem k výše uvedenému hodnoceny jako nejvýhodnější značka klimatizací na trhu vůbec.

Společnost Toshiba se pyšní tím, že je první společností, která do svých klimatizačních systémů začlenila invertorovou technologii (okamžitá regulace výkonu kompresoru bez neustálého zapínání a vypínání), kdy využívá dva způsoby regulace:

  1. Pulzně amplitudové modulace – aktivuje se ve chvíli, kdy se změní teplota v místnosti na jinou, než je požadována.
  2. Pulzně šířková modulace – ta udržuje již dosaženou požadovanou teplotu s nejnižší možnou spotřebou energie.
Klimatizace Toshiba

Tato a další funkce, jako je například ekologické chladivo zlepšují výkon a efektivitu klimatizací Toshiba. Navíc jsou velmi tiché a poskytují vysokou a rychlou úroveň výkonu.

Technologie filtrace vzduchu Daikin vs Toshiba

Technologie filtrace a čištění vzduchu společnosti Daikin byla uznána programem Sensitive Choice New Zealand® (program pro snížení spouštěčů alergií a astmatu). Jejich bytové klimatizační jednotky jsou vybaveny snadno použitelnými ovladači se zámkovým systémem a teplotními limity pro snížení plýtvání energií.

Klimatizační jednotky Toshiba nejsou o moc pozadu, díky aktivní filtraci jsou perfektní volbou pro alergiky. Odstraňují alergeny ze vzduchu a eliminují zápach, pyl, prach i bakterie. Všechny klimatizační zařízení Toshiba splňují nařízení vlády a zákony EU o omezení použití nebezpečných látek.

Potrubní klimatizační systémy

Potrubní jednotky Daikin jsou navrženy tak, aby byly diskrétní, ale efektivní. 

Invertorový potrubní systém Toshiba je ideální pro širokou škálu rozvržení, včetně úzkých prostorů, neobvykle tvarovaných místností a překážek. Zde jsou obě společnosti velmi vyrovnané, Daikin hodnotíme přesto o něco výše. Obě značky nabízejí řešení s flexibilní instalací, a to i pro prostory, které mohou být neobvyklé.

Multisplit systémy klimatizací Daikin vs Toshiba

Multisplit  jednotky Daikin a Toshiba jsou ideální pro prostory, kdy chceme využít klimatizaci pro více místností, ale zároveň je zde možnost umístit na balkon, nádvoří, terasu či jiný venkovní prostor venkovní jednotku. Multisplit tedy umožňuje jedné venkovní jednotce ovládat více vnitřních jednotek a vytápět či naopak chladit celý byt nebo dům.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *