Loading...
0

Společnosti Daikin i Fujitsu jsou přední výrobci klimatizací. Krom rezidenčních klimatizací vyvinuly také velké množství produktů, které lze použít v tak rozmanitých prostředích, jako jsou hotely, školy, bytové domy, zdravotní střediska či nákupní centra.

Klimatizace Daikin

Daikin je renomovaný specialista na klimatizace po celém světě a přináší pohodlí do vašeho domova či kanceláře. Společnost Daikin neúnavně pracovala na zdokonalení svých technologií a nabízí tak ekonomické, energeticky účinné a spolehlivé klimatizace, které jsou konstruovány tak, aby odolaly i těm nejméně příznivým podmínkám, a to australským.

Pojďme si blíže rozepsat výhody klimatizací Daikin:

Klimatizační jednotky Daikin split systém jsou ideální klimatizace pro jednu i více místností (multisplit klimatizace Daikin). Součástí řady Daikin jsou diskrétní nástěnné i kompaktní stojací jednotky.

Klimatizace Daikin s děleným systémem jsou k dispozici buď v režimu ,,pouze chlazení”, nebo v ,,reverzním cyklu” vytápění a chlazení. Pro maximální komfort umí umožnit regulaci teploty, ventilace i úroveň vlhkosti, díky čemuž můžete  získat ideální podmínky po celý rok. 

Klimatizační split systémy Daikin jsou zařazeni v programu National Asthma Council Australia Sensitive Choice®. Jsou tedy vhodné pro alergiky a astmatiky. Filtry na čištění vzduchu, které zachycují částice ve vzduchu pomáhají udržovat čerstvý a čistý vzduch, jsou součástí klimatizačních jednotek Daikin s invertorovým děleným systémem. Většina modelů  má filtr na čištění vzduchu s fotokatalytickou dezodorační funkcí. Tento filtr poté zachycuje mikroskopické částice, rozkládá pachy a neutralizuje bakterie a viry.

V neposlední řadě jsou klimatizační jednotky Daikin velmi výkonné, extrémně tiché a s nízkými energeticky účinné. Venkovní jednotky jsou také pozoruhodně tiché, díky čemuž jste klidní vy i vaši sousedi.

Klimatizace Fuji Electric

Klimatizační jednotky Fujitsu (Fuji Electric) přicházejí s nejnovější zabudovanou technologií, která nabízí kvalitní výkon v elegantním, moderním designu. Oceníte jednoduchou instalaci, řadu velikostí i hmotností, mezi kterými si jistě vyberete takovou, která bude na míru vašim potřebám.

Klimatizace Fuji Electric jsou vybaveny velmi kvalitními vzduchovými filtry, které kombinují oxidaci a redukci iontů.  Navíc jsou velmi výkonné a energeticky účinné.

Fujitsu jsou také inteligentní, jsou vybaveny senzorem, který detekuje, když odejdete z místnosti a nevrátíte se během 20 minut, přepne klimatizace do energeticky úsporného režimu.

V neposlední řadě mají snadné použití, jsou dodávány s jednoduchým ovladačem, ale s širokou škálou funkcí, od tichého režimu, úsporného provozu až po časovač programů.

Od kterého výrobce byste si měli tedy klimatizaci vybrat?

Klimatizace Fujitsu i Daikin jsou velmi kvalitní a efektivní značky, které vyrábí úžasné klimatizace. Obě značky představují skvělou volbu. Někdy se může stát, že rozhodnutí bude spíše o vzhledu konkrétního modelu, tak, jako je tomu zrovna u těchto dvou značek. Pokud si nejste jisti, pro který produkt se rozhodnout, neváhejte nás kontaktovat, velmi rádi vám poradíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *