Loading...
0

Výběr klimatizace Daikin má oproti jiným systémům mnoho výhod. Značka Daikin je spolehlivou společností, která nabízí splitové, multi splitové a potrubní klimatizace. Ve společnosti Bterm instalujeme klimatizace Daikin prostřednictvím naší služby montáž klimatizací a vřele tyto klimatizační jednotky doporučujeme.

Společnost Daikin zahájila svou činnost v roce 1924 v Austrálii. Zabývá se komerčními a rezidenčními klimatizačními systémy, včetně rozsáhlých projektů, jako jsou výškové bytové domy.

Proč klimatizace od Daikin?

  • Zaměřují se na zlepšování vlivu na životní prostředí.
  • Některé modely filtrují alergeny včetně znečištění.
  • Nastavení / omezení teploty snižuje nadměrné používání.
  • Úsporná funkce pomáhají vyhnout se drahým účtům za energie.
  • Komerční venkovní jednotky jsou navrženy tak, aby maximalizovaly prostor.
  • Výrobky Daikin jsou schváleny Národní radou pro astma v Austrálii. 
  • Použití invertorů, tepelných čerpadel a chladiva R-32 znamená, že systémy jsou energeticky účinnější a cenově výhodnější. 
  • Systémy Daikin jsou flexibilní, pokud jde o místo instalace, poskytují vynikající regulaci teploty a mají delší životnost než jiné systémy.
  • Na výběr je rozsáhlá nabídka modelů klimatizací.

Daikin je světovou jedničkou v oboru klimatizace

Většina domácností dává přednost klimatizacím s reverzním cyklem, na které se specializuje právě společnost Daikin. 

Dalším z důvodů, proč zvolit klimatizační jednotky Daikin, je i jejich dlouhá životnost. Daikin je preferovanou značkou klimatizací nejen pro domácnosti, ale i pro mnoho firem a státních institucí kvůli jejich spolehlivosti.

Počáteční náklady na klimatizační jednotku Daikin jsou kompenzovány její energetickou účinností a mnoha funkcemi. Mezi ně patří důraz na hospodárnost bez omezení komfortu a využití technologií, jako jsou senzory. 

Díky tomu, že jejich systémy splňují podmínky schválení značky Sensitive Choice® – australské Národní rady pro astma, může být společnost Daikin dobrou volbou pro alergiky a osoby s dýchacími problémy, jako je astma. 

Všechny klimatizace Daikin mají jediný cíl: přispět k tomu, aby se domácnosti cítily pohodlněji než kdykoli předtím. Odborníci spolupracují na návrhu a využití inteligentních technologií. Výsledný výrobek je tak efektivní a vysoce výkonný.

Klimatizační jednotky Daikin nejen chladí, ale také pomáhají čistit vzduch. Společnost Daikin zajišťuje větší pohodlí v domácnostech tím, že v létě udržuje v místnostech chlad a v zimě teplo. Klimatizace však mají i další účel. Využívají špičkové technologické metodiky, které vedou k čistšímu vzduchu.

Multi split klimatizace Daikin

Daikin dodává i multi split klimatizace, kdy jedna venkovní jednotka ovládá až pět vnitřních jednotek, které zajišťují správné proudění vzduchu do budovy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *