×
Daikin Emura FTXJ50MW+RXJ50M 4,8 kW bílá https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/emura.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/01/FTXG-LW-1-1200x800-2.jpg https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/emura-bila-vnitrni-1.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/emura-ovladac.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/emura-venkovni.png

Daikin Emura FTXJ50MW+RXJ50M 4,8 kW bílá

Skladem ()

Výrobce:Daikin
Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:FTXJ50MW+RXJ50M
Energetická třída: A++/A+
Chladivo: R32
Chladící výkon (kW): 4.8 kW
Topný výkon (kW): 5.8 kW
WiFi: Ano
Záruka:36 měsíců
Cena s DPH (21%)

81 100 Kč

Cena bez DPH: 67 024.79 Kč.

Klimatizace Daikin Emura

Splitová designová nástěnná klimatizace značky Daikin, model vyšší třídy Emura 4,8 kW, energetická třída A++/A+, hlučnost vnitřní jednotky 32 dB a venkovní jednotky 48 dB. Funkce: dva pohybové senzory, econo režim pro nižší spotřebu energie, 3D proudění vzduchu (ovládání lamel horizontálně i vertikálně), noční režim, 24 hodinový i týdenní časovač, autorestart, odvlhčování, zabudované WiFi ovládání, obsahuje filtr s apatitem titanu. Invertorová technologie, úsporné chladivo R32, v zimě topí a v létě chladí. Možno zakoupit i s montáží po celé ČR.

Popis

Nástěnná klimatizace Daikin Emura 4,8 kW bílá na chlazení i vytápění

Uvedená cena je pouze za zboží, montáž je v případě zájmu nutno dokoupit.

 

Funkce:

Daikin Emura FTXJ50MW+RXJ50M 4,8 kW bílá 1

 • Snímač pohybu ve 2 směrech: proud vzduchu je nasměrován do zóny, ve které se právě nenachází žádná osoba; pokud není zjištěna přítomnost osob v místnosti, přepne se jednotka automaticky do režimu šetřícího energii.
 • Režim Econo – Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
 • Komfortní režim – Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
 • 3D tok vzduchu – Kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
 • Výkonový režim – Lze zvolit za účelem rychlého vytopení nebo ochlazení; po vypnutí režimu se zvýšeným výkonem se jednotka vrátí zpět k nastavenému režimu.
 • Tichý provoz vnitřní jednotky – Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk vnitřní jednotky o 3 dB(A).
 • Tichý provoz venkovní jednotky – Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
 • Týdenní časovač – Může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
 • Ovládání online – Možnost připojení k sofistikované domácí automatizaci nebo systémům správy budov s použitím komunikačních protokolů Modbus nebo KNX, popřípadě centrálního ovládání Daikin.
 • Filtr s apatitem titanu s deodorizačním účinkem – Zachytává ze vzduchu prachové částice a škodlivé chemické látky organického původu, jako jsou bakterie, viry či alergeny, a eliminuje různé typy zápachu, například tabák nebo pach domácích zvířat.
 • Online regulace pomocí aplikace – Regulujte vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa přes wifi pomocí aplikace.

Parametry:

Daikin Emura FTXJ50MW+RXJ50M 4,8 kW bílá 2

Další informace

Hmotnost 56 kg
Chladivo

Energetická třída chlazení

A++

Energetická třída topení

A+

Hlučnost venkovní jednotky

45~50 dB

Hlučnost vnitřní jednotky

31~35 dB

SCOP

4.2

SEER

7.0

Typ klimatizace

Mono split

Výběr dle objemu

110~160 m³, 160~180 m³

Výběr dle plochy

,

Záruka

36 měsíců

Chladící výkon

4.8 kW

Topný výkon

5.8 kW

WIFI

Ano

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Daikin Emura FTXJ50MW+RXJ50M 4,8 kW bílá”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *