×
X
5% Sleva
10% Sleva
20% Sleva
5% Sleva
3% Sleva
15% Sleva
Dárek
5% Sleva
2% Sleva
10% Sleva
3% Sleva
Dárek
Daikin Ururu Sarara FTXZ50N+RXZ50N 5 kW https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/ururu-sarara-1.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/ururu-sarara-vnitrni-3.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/ururu-sarara-vnitrni-2.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/ururu-sarara-vnitrni-1.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/ururu-sarara-ovladac.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/ururu-sarara-venkovni.png

Daikin Ururu Sarara FTXZ50N+RXZ50N 5 kW

Skladem ()

Výrobce:Daikin
Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:FTXZ50N+RXZ50N
Energetická třída: A+++/A+++
Chladivo: R32
Chladící výkon (kW): 5 kW
Topný výkon (kW): 6.3 kW
WiFi: Ano
Záruka:36 měsíců
Cena s DPH (21%)

105 820 Kč

Cena bez DPH: 87 454.55 Kč.

Klimatizace Daikin Ururu Sarara

Splitová nástěnná klimatizace značky Daikin, model nejvyšší třídy Ururu Sarara 5 kW, energetická třída A+++/A+++, hlučnost vnitřní jednotky 23 dB a venkovní jednotky 49 dB. Funkce: tři pohybové senzory, econo režim pro nižší spotřebu energie, 3D proudění vzduchu (ovládání lamel horizontálně i vertikálně), noční režim, 24 hodinový i týdenní časovač, ionizátor (Flash Sreamer) pro čištění vzduchu, rekuperace, autorestart, odvlhčování, zabudované WiFi ovládání, obsahuje filtr s apatitem titanu. Invertorová technologie, úsporné chladivo R32, v zimě topí a v létě chladí. Možno zakoupit i s montáží po celé ČR.

Popis

Nástěnná klimatizace Daikin Ururu Sarara 5 kW na chlazení i vytápění

Uvedená cena je pouze za zboží, montáž je v případě zájmu nutno dokoupit.

 

Funkce:

Daikin Ururu Sarara FTXZ50N+RXZ50N 5 kW 1

 • Snímač pohybu ve 3 směrech: proud vzduchu je nasměrován do zóny, ve které se právě nenachází žádná osoba; pokud není zjištěna přítomnost osob v místnosti, přepne se jednotka automaticky do režimu šetřícího energii.
 • Režim Econo – Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
 • Automatické čištění filtru – Záruka, že se na prachovém filtru jednotek nebude hromadit prach, proudění vzduchu není blokováno hromaděním prachu.
 • Coanda efekt – Optimalizuje průtok vzduchu a díky speciálně navrženým klapkám umožňuje lépe cílený proud vzduchu lepší distribuci po celé místnosti.
 • Komfortní režim – Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
 • 3D tok vzduchu – Kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
 • Výkonový režim – Lze zvolit za účelem rychlého vytopení nebo ochlazení,; po vypnutí režimu se zvýšeným výkonem se jednotka vrátí zpět k nastavenému režimu.
 • Režim komfortního spánku – Unikátní funkce, která precizně řídí teplotu v místnosti s ohledem na průběh lidského spánku během noci.
 • Tichý provoz vnitřní jednotky – Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk vnitřní jednotky o 3 dB(A).
 • Tichý provoz venkovní jednotky – Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk venkovní jednotky o 3 dB(A), aby nerušila klid sousedů.
 • Týdenní časovač – Může být nastaven tak, aby spustil vytápění nebo chlazení podle dnů nebo týdnů.
 • Ovládání online – Možnost připojení k sofistikované domácí automatizaci nebo systémům správy budov s použitím komunikačních protokolů Modbus nebo KNX, popřípadě centrálního ovládání Daikin.
 • Flash Streamer – Generuje elektrony o vysokých rychlostech, které účinně eliminují viry, baktérie, zápachy a alergeny.
 • Filtr s apatitem titanu s deodorizačním účinkem – Zachytává ze vzduchu prachové částice a škodlivé chemické látky organického původu, jako jsou bakterie, viry či alergeny, a eliminuje různé typy zápachu, například tabák nebo pach domácích zvířat.
 • Online regulace pomocí aplikace – Regulujte vaši vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa přes wifi pomocí aplikace.
Daikin Ururu Sarara FTXZ50N+RXZ50N 5 kW 2

Další informace

Hmotnost 65 kg
SEER

8.6

SCOP

5.5

Záruka

36 měsíců

Energetická třída topení

A+++

Energetická třída chlazení

A+++

Typ klimatizace

Mono split

Chladivo

Chladící výkon

5 kW

Hlučnost venkovní jednotky

45~50 dB

Hlučnost vnitřní jednotky

21~25 dB

Topný výkon

6.3 kW

Výběr dle objemu

110~160 m³, 160~180 m³

Výběr dle plochy

,

WIFI

Ano

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Daikin Ururu Sarara FTXZ50N+RXZ50N 5 kW”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *