×
NA DOTAZ Mitsubishi Compact 3,5 kW https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-compact.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/compact.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/compact-ovladac.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-venkovni.jpg

Mitsubishi Compact 3,5 kW

Skladem ()

Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:MSZ-AP35VGK+MUZ-AP35VG
Energetická třída: A+++/A++
Chladivo: R32
Chladící výkon (kW): 3.5 kW
Topný výkon (kW): 4 kW
WiFi: Ano
Záruka:36 měsíců
Cena s DPH (21%)

38 825 Kč

Cena bez DPH: 32 086.78 Kč.

Klimatizace Mitsubishi Compact

Splitová nástěnná klimatizace značky Mitsubishi, základní model Compact 3,5 kW, energetická třída A+++/A++, hlučnost vnitřní jednotky 19 dB a venkovní jednotky 49 dB. Funkce: zabudované WiFi ovládání, temperování, Econo režim pro úsporu energie, týdenní časovač, tichý režim, ovládání lamel svisle i do stran, auto-restart, odvlhčování. Invertorová technologie, úsporné chladivo R32, v zimě topí a v létě chladí. Možno zakoupit i s montáží (provádíme po celé ČR).

Popis

Nástěnná klimatizace Mitsubishi Compact MSZ-AP35VGK 3,5 kW

Uvedená cena je pouze za zboží, montáž je v případě zájmu nutno dokoupit.

 

Funkce a parametry:

  • Zabudované WiFi ovládání (MELCloud) – Zařízení obsahuje WiFi adaptér, kterým lze klimatizaci na dálku ovládat prostřednictvím řídicího softwaru MELCloud ze smartphonu, tabletu nebo počítače kdykoli a kdekoli na světě. Jednotky o výkonu 1,5 kW a 2 kW WiFi adaptér neobsahují.
  • Econo Cool – Umožňuje uspořit dodatečnou energii tím, že se v režimu chlazení nastavená teplota automaticky zvýší o 2 °C. Snížení výkonu chlazení se díky speciálnímu programu ventilátoru nepozná.
  • Weekly – Pomocí týdenního časovače lze na každý den v týdnu naprogramovat až čtyři individuální činnosti. Jednotku lze flexibilně zapínat a vypínat. Kromě toho lze pro každé zapnutí předvolit také požadovanou teplotu. To umožňuje řídit systém podle požadavků pro daný čas a zároveň úsporným způsobem.
  • Ochrana proti zamrznutí – Minimální nastavitelná teplota v místnosti je v topném režimu 10 ° C. Díky tomu je provoz zařízení hospodárný i v nevyužívaných místnostech. Mimoto zabraňuje přílišnému podchlazení místnosti.
  • I SAVE – Pomocí funkce i save lze uložit upřednostňovaný provozní stav do paměti a později jej tlačítkem i save opět vyvolat.
  • Silent – Tichý mód pro obzvlášť nízký provozní hluk jednotek, např. v noci.
  • Night – Nová komfortní funkce nočního režimu automaticky snižuje hlučnost venkovní jednotky o 3 dB(A) a více. Navíc se u vnitřních jednotek deaktivují LED diody a tóny dálkového ovládání budou při obsluze ztlumeny. Jednotky o výkonu 1,5 kW a 2 kW tuto funkcí nepodporují.
  • Automatická regulace ventilátoru – Tato funkce se stará o přívod optimálního množství vzduchu podle momentální potřeby. Když je krátce po zapnutí potřeba více vzduchu, zařízení automaticky přepne na vysoký výkon. Po dosažení požadované teploty se množství přiváděného vzduchu automaticky sníží.
  • 3D proudění vzduchu – Možnost ovládat lamely přes ovladač jak vertikálně, tak horizontálně.
  • Auto restart – Jednotky automaticky nastartují po výpadku elektrického napětí s posledním zvoleným nastavením. Tím je zajištěna vysoká provozní bezpečnost.

 

mitsubishi compact parametry 2020

Další informace

Hmotnost 41.5 kg
Chladící výkon

3.5 kW

Chladivo

Energetická třída chlazení

A+++

Energetická třída topení

A++

Hlučnost venkovní jednotky

45~50 dB

Hlučnost vnitřní jednotky

16~20 dB

SCOP

4.7

SEER

8.6

Topný výkon

4 kW

Typ klimatizace

Mono split

Výběr dle objemu

50~80 m³, 80~110 m³

Výběr dle plochy

,

WIFI

Ano

Záruka

36 měsíců

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mitsubishi Compact 3,5 kW”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *