Mitsubishi Compact 2,5 kW https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-compact.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/compact.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/compact-ovladac.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-venkovni.jpg

Mitsubishi Compact 2,5 kW

Skladem ()

Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:MSZ-AP25VG+MUZ-AP25VG
Energetická třída:A+++/A++
Chladivo:R32
Chladící výkon (kW):2.5 kW
Topný výkon (kW):3.2 kW
WiFi:Ne
Záruka:36 měsíců
Cena s DPH (21%)

27 400 

Cena bez DPH:22 644.63 Kč

Klimatizace Mitsubishi Compact

Splitová nástěnná klimatizace značky Mitsubishi, základní model Compact 2,5 kW, energetická třída A+++/A++, hlučnost vnitřní jednotky 19 dB a venkovní jednotky 47 dB. Funkce: WiFi ovládání jako příslušenství, temperování, Econo režim pro úsporu energie, týdenní časovač, tichý režim, ovládání lamel svisle, auto-restart, samočištění, odvlhčování. Invertorová technologie, úsporné chladivo R32, v zimě topí a v létě chladí. Možno zakoupit i s montáží po celé ČR.

Popis

Nástěnná klimatizace Mitsubishi Compact MSZ-AP25VG 2,5 kW

Uvedená cena je pouze za zboží, montáž je v případě zájmu nutno dokoupit.

 

Funkce a parametry:

 • WiFi jako příslušenství – Zařízení lze doplnit o originální nebo univerzální WiFi adaptér a ovládat jej na dálku ze smartphonu nebo tabletu.
 • Econo Cool – Umožňuje uspořit dodatečnou energii tím, že se v režimu chlazení nastavená teplota automaticky zvýší o 2 °C. Snížení výkonu chlazení se díky speciálnímu programu ventilátoru nepozná.
 • Weekly – Pomocí týdenního časovače lze na každý den v týdnu naprogramovat až čtyři individuální činnosti. Jednotku lze flexibilně zapínat a vypínat. Kromě toho lze pro každé zapnutí předvolit také požadovanou teplotu. To umožňuje řídit systém podle požadavků pro daný čas a zároveň úsporným způsobem.
 • Ochrana proti zamrznutí – Minimální nastavitelná teplota v místnosti je v topném režimu 10 ° C. Díky tomu je provoz zařízení hospodárný i v nevyužívaných místnostech. Mimoto zabraňuje přílišnému podchlazení místnosti.
 • I SAVE – Pomocí funkce i save lze uložit upřednostňovaný provozní stav do paměti a později jej tlačítkem i save opět vyvolat.
 • Silent – Tichý mód pro obzvlášť nízký provozní hluk jednotek, např. v noci.
 • Night – Nová komfortní funkce nočního režimu automaticky snižuje hlučnost venkovní jednotky o 3 dB(A) a více. Navíc se u vnitřních jednotek deaktivují LED diody a tóny dálkového ovládání budou při obsluze ztlumeny.
 • Automatická regulace ventilátoru – Tato funkce se stará o přívod optimálního množství vzduchu podle momentální potřeby. Když je krátce po zapnutí potřeba více vzduchu, zařízení automaticky přepne na vysoký výkon. Po dosažení požadované teploty se množství přiváděného vzduchu automaticky sníží.
 • Ovládání lamel – Možnost ovládat lamely automaticky pouze vertikálně.
 • Filtr s ionty stříbra – Díky technologii iontů stříbra lze dosáhnout mimořádně účinného čištění, při němž se ze vzduchu v místnosti odstraňují nepříjemné pachy, bakterie a alergeny. Vysoký stupeň účinnosti zůstává plně zachován i po umytí filtru.
 • Auto restart – Jednotky automaticky nastartují po výpadku elektrického napětí s posledním zvoleným nastavením. Tím je zajištěna vysoká provozní bezpečnost.

Mitsubishi Compact 2,5 kW 1Mitsubishi Compact 2,5 kW 2 Mitsubishi Compact 2,5 kW 3

Mitsubishi Compact 2,5 kW 4

Další informace

Hmotnost41.5 kg
Chladící výkon

2.5 kW

Chladivo

Energetická třída chlazení

A+++

Energetická třída topení

A++

Hlučnost venkovní jednotky

45~50 dB

Hlučnost vnitřní jednotky

16~20 dB

SCOP

4.8

SEER

8.6

Topný výkon

3.2 kW

Typ klimatizace

Mono split

Výběr dle objemu

~40 m³, ~50 m³, 50~80 m³

Výběr dle plochy

, ,

WIFI

Ne

Záruka

36 měsíců

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mitsubishi Compact 2,5 kW”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *