Mitsubishi Premium 4,2 kW černá https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-premium-black.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/premium-black.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/msz-ef-1.jpg https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-venkovni.jpg

Mitsubishi Premium 4,2 kW černá

Skladem ()

Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:MSZ-EF42VE B+MUZ-EF42VG
Energetická třída:A++/A++
Chladivo:R32
Chladící výkon (kW):4.2 kW
Topný výkon (kW):5.4 kW
WiFi:Ne
Záruka:36 měsíců
Cena s DPH (21%)

45 809 

Cena bez DPH:37 858.68 Kč

Klimatizace Mitsubishi Premium

Splitová designová nástěnná klimatizace značky Mitsubishi, model střední třídy Premium Design 4,2 kW, energetická třída A+++/A++, hlučnost vnitřní jednotky 28 dB a venkovní jednotky 50 dB. Funkce: WiFi ovládání jako příslušenství, temperování, Econo režim pro úsporu energie, týdenní časovač, tichý režim, ovládání lamel svisle, auto-restart, samočištění, odvlhčování. Invertorová technologie, úsporné chladivo R32, v zimě topí a v létě chladí. Možno zakoupit i s montáží po celé ČR.

Popis

Klimatizace Mitsubishi Premium MSZ-EF42VE2 B 4,2 kW černá

Uvedená cena je pouze za zboží, montáž je v případě zájmu nutno dokoupit.

 

Funkce a parametry:

  • WiFi jako příslušenství – Zařízení lze doplnit o originální nebo univerzální WiFi adaptér a ovládat jej na dálku ze smartphonu nebo tabletu.
  • Econo Cool – Umožňuje uspořit dodatečnou energii tím, že se v režimu chlazení nastavená teplota automaticky zvýší o 2 °C. Snížení výkonu chlazení se díky speciálnímu programu ventilátoru nepozná.
  • Ochrana proti zamrznutí – Minimální nastavitelná teplota v místnosti je v topném režimu 10 ° C. Díky tomu je provoz zařízení hospodárný i v nevyužívaných místnostech. Mimoto zabraňuje přílišnému podchlazení místnosti.
  • Weekly – Pomocí týdenního časovače lze na každý den v týdnu naprogramovat až čtyři individuální činnosti. Jednotku lze flexibilně zapínat a vypínat. Kromě toho lze pro každé zapnutí předvolit také požadovanou teplotu. To umožňuje řídit systém podle požadavků pro daný čas a zároveň úsporným způsobem.
  • I SAVE – Pomocí funkce i save lze uložit upřednostňovaný provozní stav do paměti a později jej tlačítkem i save opět vyvolat.
  • Silent – Tichý mód pro obzvlášť nízký provozní hluk jednotek, např. v noci.
  • Automatická regulace ventilátoru – Tato funkce se stará o přívod optimálního množství vzduchu podle momentální potřeby. Když je krátce po zapnutí potřeba více vzduchu, zařízení automaticky přepne na vysoký výkon. Po dosažení požadované teploty se množství přiváděného vzduchu automaticky sníží.
  • Ovládání lamel – Možnost ovládat lamely automaticky pouze vertikálně.
  • Auto restart – Jednotky automaticky nastartují po výpadku elektrického napětí s posledním zvoleným nastavením. Tím je zajištěna vysoká provozní bezpečnost.

Mitsubishi Premium 4,2 kW černá 1Mitsubishi Premium 4,2 kW černá 2 Mitsubishi Premium 4,2 kW černá 3

Mitsubishi Premium 4,2 kW černá 4

Další informace

Hmotnost46.5 kg
Chladící výkon

4.2 kW

Chladivo

Energetická třída chlazení

A++

Energetická třída topení

A++

Hlučnost venkovní jednotky

45~50 dB

Hlučnost vnitřní jednotky

26~30 dB

SCOP

4.6

SEER

7.9

Topný výkon

5.4 kW

Typ klimatizace

Mono split

Výběr dle objemu

110~160 m³

Výběr dle plochy

WIFI

Ne

Záruka

36 měsíců

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mitsubishi Premium 4,2 kW černá”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *