×
MULTI SPLIT VČETNĚ MONTÁŽE Daikin Comfora multisplit 2x1 (2x 2,5 kW) včetně montáže https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/04/daikin-comfora-multi.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/03/comfora-vnitrni-3.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/03/comfora-vnitrni-2.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/03/comfora-vnitrni-1.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/03/comfora-ovladac.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/03/comfora-venkovni.png

Daikin Comfora multisplit 2×1 (2x 2,5 kW) včetně montáže

Skladem ()

Výrobce:Daikin
Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:2MXM40M+FTXP25M
Energetická třída: A+++/A++
Chladivo: R32
Chladící výkon (kW): 2.5 kW
Topný výkon (kW): 3 kW
WiFi: Ne
Záruka:36 měsíců
Cena s DPH (15%)

56 818 Kč

Cena bez DPH: 49 406.96 Kč.

Daikin Comfora multisplit 2×1

Multi splitová nástěnná klimatizace značky Daikin, dvě vnitřní jednotky, model střední třídy Comfora 2,5 kW, energetická třída A+++/A++, hlučnost vnitřní jednotky 19 dB a venkovní jednotky 48 dB. Funkce: Econo režim pro nižší spotřebu energie, 3D proudění vzduchu (ovládání lamel horizontálně i vertikálně), noční režim, 24 hodinový časovač, autorestart, odvlhčování, WiFi ovládání jako příslušenství k dokoupení, obsahuje filtr s apatitem titanu. Invertorová technologie, úsporné chladivo R32, v zimě topí a v létě chladí. Cena je i s montáží po celé ČR.

Popis

Daikin Comfora multisplit 2×1 (2x 2,5 kW) včetně montáže

Multisplit 2×1: venkovní jednotka 2MXM40M  a dvě vnitřní jednotky Comfora 2,5 kW (FTXP25M). Vnitřní jednotky jsou vhodné pro pokoje zhruba do 60-80 m3.

Cena obsahuje:

 • 1 ks venkovní a 2 ks vnitřní jednotky klimatizace, dálkové (IR) ovládání
 • standardní montáž klimatizace do výšky umístění venkovní jednotky cca 3 m
 • v ceně jsou 6 m chladírenského potrubí, komunikačních kabelů a hadice kondenzátu, dva průrazy zdí
 • uvedení do provozu, 15% DPH

Neobsahuje konzoli (ta je vždy dle volby zákazníka), lišty, materiál navíc, dopravu a případné lešení/auto-plošinu a výškové práce.

 

Funkce:

Daikin Comfora multisplit 2x1 (2x 2,5 kW) včetně montáže 1

 • Režim Econo (2,5 kW a 3,5 kW) – Snižuje spotřebu energie, takže lze použít další zařízení s velkou spotřebou. Tato funkce je rovněž úsporná.
 • Komfortní režim (2,5 kW a 3,5 kW) – Zaručuje bezprůvanový provoz tím, že brání foukání teplého nebo studeného vzduchu přímo na tělo.
 • 3-D proudění vzduchu – Kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
 • Výkonový režim – Lze zvolit za účelem rychlého vytopení nebo ochlazení,; po vypnutí režimu se zvýšeným výkonem se jednotka vrátí zpět k nastavenému režimu.
 • Režim komfortního spánku – Unikátní funkce, která precizně řídí teplotu v místnosti s ohledem na průběh lidského spánku během noci.
 • Tichý režim vnitřní jednotky – Tlačítkem „Silent“ na dálkovém ovladači se snižuje provozní hluk vnitřní jednotky o 3 dB(A).
 • 24 hodinový časovač – Časovač může být nastaven tak, aby zapnul provoz kdykoliv během 24 hodinové periody.
 • Ovládání online – Možnost připojení k sofistikované domácí automatizaci nebo systémům správy budov s použitím komunikačních protokolů Modbus nebo KNX, popřípadě centrálního ovládání Daikin.
 • Filtr s apatitem titanu s dezodoračním účinkem – Zachytává ze vzduchu prachové částice a škodlivé chemické látky organického původu, jako jsou bakterie, viry či alergeny, a eliminuje různé typy zápachu, například tabák nebo pach domácích zvířat.
 • Online řízení jako příslušenství – Ovládejte svoji vnitřní jednotku z kteréhokoliv místa pomocí chytrého telefonu, laptopu, počítače, tabletu nebo dotykové obrazovky (nutno dokoupit wifi modul). – Možnost dokoupit originální nebo univerzální WiFi modul.

Parametry:

Daikin Comfora multisplit 2x1 (2x 2,5 kW) včetně montáže 2 Daikin Comfora multisplit 2x1 (2x 2,5 kW) včetně montáže 3

Další informace

Hmotnost 53 kg
Chladivo

Energetická třída chlazení

A+++

Energetická třída topení

A++

Hlučnost venkovní jednotky

45~50 dB

Hlučnost vnitřní jednotky

16~20 dB

SCOP

4.6

SEER

8.6

Typ klimatizace

Multi split

Výběr dle objemu

~40 m³, ~50 m³, 50~80 m³

Výběr dle plochy

, ,

Záruka

36 měsíců

Chladící výkon

2.5 kW

Topný výkon

3 kW

WIFI

Ne

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Daikin Comfora multisplit 2×1 (2x 2,5 kW) včetně montáže”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *