NA DOTAZ WiFi modul Mitsubishi https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/04/mitsubishi-wifi-modul.png

WiFi modul Mitsubishi

Skladem ()

Výrobce:Mitsubishi
Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:MAC-567IF-E
Energetická třída:/
Chladivo:
Chladící výkon (kW):
Topný výkon (kW):
WiFi:Ano
Záruka:24 měsíců
Cena s DPH (21%)

3 800 

Cena bez DPH:3 140.50 Kč

WiFi modul pro klimatizace značky Mitsubishi. Možnost ovládat klimatizaci kdykoli a kdekoli na světě pomocí aplikace MELCloud.

Popis

WiFi modul Mitsubishi

  • Ať se jedná o klimatizaci, tepelné čerpadlo nebo rekuperaci, pomocí MELCloud můžete všechny tyto systémy naprosto jednoduše řídit i monitorovat, a to 24 hodin denně a z jakéhokoli místa.
  • MELCloud je vybaven mnoha funkcemi, které zjednoduší každodenní ovládání vašich zařízení. Můžete upravovat požadované teploty, přepínat provozní režimy nebo jednoduše analyzovat historické i aktuální údaje o provozu. Zvlášť praktické je integrovat všechna zařízení do jediného uživatelského účtu a hromadně ovládat skupiny zařízení, nebo jejich různé typy z jediné aplikace. Ovládání topení, klimatizace i rekuperace je tak pěkně na jednom místě. Navíc Vám řazení do jednotlivých podlaží, budov nebo oblastí umožňuje přehlednou správu více lokalit.
  • Co musíte mít, abyste mohli využít službu MELCloud? Pro integraci systému klimatizace, topení nebo rekuperace do MELCloud je potřeba WiFi adaptér MAC-567IF-E od společnosti Mitsubishi Electric. Dále pak WiFi router s funkcí WPS (pracuje také s routery GSM/LTE),  kompatibilní zařízení Mitsubishi Electric a 10 minut času pro registrační proces.
  • Technické informace: délka kabelu 2,0 m, vysílací frekvence 2,4 GHz.

Další informace

Záruka

24 měsíců

WIFI

Ano

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “WiFi modul Mitsubishi”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *