×
NA DOTAZ Mitsubishi Diamond 3,5 kW přírodní bílá https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-diamond-natural.png https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/diamond-natural.jpg https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/01/969-7.jpg https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2019/12/mitsubishi-venkovni.jpg

Mitsubishi Diamond 3,5 kW přírodní bílá

Skladem ()

Výrobce:Mitsubishi
Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:MSZ-LN35VG2 W+MUZ-LN35VG
Energetická třída: A+++/A+++
Chladivo: R32
Chladící výkon (kW): 3.5 kW
Topný výkon (kW): 4 kW
WiFi: Ano
Záruka:36 měsíců
Cena s DPH (21%)

56 990 Kč

Cena bez DPH: 47 099.17 Kč.

Klimatizace Mitsubishi Diamond

Splitová designová nástěnná klimatizace značky Mitsubishi, model nejvyšší třídy Diamond 3,5 kW, energetická třída A+++/A+++, hlučnost vnitřní jednotky 19 dB a venkovní jednotky 49 dB. Funkce: zabudované WiFi ovládání, pohybový senzor, Econo režim pro úsporu energie, temperování, čtyřfázový plazmový filtr, tichý režim, týdenní časovač, ovládání lamel svisle i vodorovně, auto-restart, odvlhčování. Invertorová technologie, úsporné chladivo R32, v zimě topí a v létě chladí. Možno zakoupit i s montáží (provádíme po celé ČR).

Popis

Klimatizace Mitsubishi Diamond MSZ-LN35VG2 W přírodní bílá 3,5 kW

Uvedená cena je pouze za zboží, montáž je v případě zájmu nutno dokoupit.

 

Funkce a parametry:

 • 3D I-see senzor – 3D i-see senzor rozpoznává polohu osob v místnosti a podle zjištěných údajů nasměruje proud vzduchu tak, aby osoby v místnosti nebyly vystaveny proudícímu vzduchu.
 • Zabudovaná WiFi (MELCloud) – Zařízení lze ovládat na dálku prostřednictvím řídicího softwaru MELCloud ze smartphonu, tabletu nebo počítače.
 • Econo Cool – Umožňuje uspořit dodatečnou energii tím, že se v režimu chlazení nastavená teplota automaticky zvýší o 2 °C. Snížení výkonu chlazení se díky speciálnímu programu ventilátoru nepozná.
 • Ochrana proti zamrznutí – Minimální nastavitelná teplota v místnosti je v topném režimu 10 ° C. Díky tomu je provoz zařízení hospodárný i v nevyužívaných místnostech. Mimoto zabraňuje přílišnému podchlazení místnosti.
 • Weekly – Pomocí týdenního časovače lze na každý den v týdnu naprogramovat až čtyři individuální činnosti. Jednotku lze flexibilně zapínat a vypínat. Kromě toho lze pro každé zapnutí předvolit také požadovanou teplotu. To umožňuje řídit systém podle požadavků pro daný čas a zároveň úsporným způsobem.
 • I SAVE – Pomocí funkce i save lze uložit upřednostňovaný provozní stav do paměti a později jej tlačítkem i save opět vyvolat.
 • Silent – Tichý mód pro obzvlášť nízký provozní hluk jednotek, např. v noci.
 • Night – Nová komfortní funkce nočního režimu automaticky snižuje hlučnost venkovní jednotky o 3 dB(A) a více. Navíc se u vnitřních jednotek deaktivují LED diody a tóny dálkového ovládání budou při obsluze ztlumeny.
 • Ovládání lamel – Možnost ovládat lamely automaticky horizontálně i vertikálně.
 • Automatická regulace ventilátoru – Tato funkce se stará o přívod optimálního množství vzduchu podle momentální potřeby. Když je krátce po zapnutí potřeba více vzduchu, zařízení automaticky přepne na vysoký výkon. Po dosažení požadované teploty se množství přiváděného vzduchu automaticky sníží.
 • Čtyřfázový plazmový filtr – Pomocí technologie čtyřfázové plazmové filtrace lze dosáhnout velmi efektivního vyčištění vzduchu i neutralizace nepříjemných pachů.
 • Auto restart – Jednotky automaticky nastartují po výpadku elektrického napětí s posledním zvoleným nastavením. Tím je zajištěna vysoká provozní bezpečnost.

 

mitsubishi diamond w parametry 2020Mitsubishi Diamond 3,5 kW přírodní bílá 1

Další informace

Hmotnost 50.5 kg
shtitek

NA DOTAZ

Chladící výkon

3.5 kW

Chladivo

Energetická třída chlazení

A+++

Energetická třída topení

A+++

Hlučnost venkovní jednotky

45~50 dB

Hlučnost vnitřní jednotky

16~20 dB

SCOP

5.1

SEER

9.5

Topný výkon

4 kW

Typ klimatizace

Mono split

Výběr dle objemu

50~80 m³, 80~110 m³

Výběr dle plochy

,

WIFI

Ano

Záruka

36 měsíců

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mitsubishi Diamond 3,5 kW přírodní bílá”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *