Chladící/topící jednotky

Roční kontroly

Údržba a opravy

NA DOTAZ WiFi modul Panasonic https://www.bterm.cz/wp-content/uploads/2020/04/panasonic-wifi.jpg

WiFi modul Panasonic

Skladem

Výrobce:Panasonic
Distribuce:Czech Republic
Číslo produktu:CZ-TACG1
Energetická třída:/
Chladivo:
Chladící výkon (kW):
Topný výkon (kW):
WiFi:
Záruka:24 měsíců
Cena s DPH (21%)

2 800 

Cena bez DPH:2 314.05 Kč

WiFi ovládání pro klimatizace značky Panasonic.

Kategorie: , Štítky: ,

Popis

WiFi modul pro klimatizace značky Panasonic.

  • Ovládání provozu klimatizace pomocí aplikace Panasonic Comfort Cloud a další funkce dostupné jen při použití Cloudu odkudkoli a kdykoli. Jeden uživatel může ovládat až 200 jednotek a také nastavit jiného uživatele a práva. K dispozici je také monitor spotřeby energie, což umožňuje zjistit způsob dalšího omezení provozních nákladů.

Nové možnosti, nové způsoby použití

  • Domácnosti: Lze nastavit různé uživatele, například jednotlivé děti mohou mít na starosti svůj pokoj. V případě druhého domu je možné tento vzdáleně předem ochladit nebo předem vytopit. Nebo prostě systém vzdáleně vypnout, jestliže někdo zapomněl a nechal jej zapnutý.
  • Vlastník s větším počtem nájemníků: Možnost řízení různých míst, a to až 200 jednotek jen pomocí jednoho chytrého telefonu. Znalost spotřeby každého místa a dálkově přístupné chybové kódy pro lepší a rychlejší údržbu.
  • Malé a středně velké kanceláře: Vlastník má snadnou kontrolu nad různými kancelářskými místnostmi a může přiřadit pracovníkům v jednotlivých místnostech přístup k příslušným jednotkám. Poskytování informací, podle kterých se dá zjistit, kde potenciálně dochází k plýtvání energií na vytápění a chlazení, což podporuje optimální využití.

Další informace

Záruka

24 měsíců

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “WiFi modul Panasonic”Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *